پیام مدیر عامل هواسان مبتکر

امروزه صنعت کمپرسورسازی یکی از صنایع مهم و پر کاربرد به شمار می رود که در ابزارهای پنوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد و در صنایع مختلف کاربردهای گسترده ای دارد. در حال حاضر تبریز به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید کمپرسور در کشور محسوب می شود.

یکی از الزامات مهم در مسیر توسعه پایدار و صنعتی شدن ایران عزیزمان، حضور در عرصه تولید است؛ تولیدی مبتنی بر دانش و تکنولوژی روز و همچنین تجربه ای کهن و کادری متخصص. شرکت ما مفتخر می باشد که هر دو مشخصه را در محصولات خود متجلی ساخته است.

شرکت فناوران هواسان مبتکر با بیش از ۱۵ سال سابقه، در تلاشی چشمگیر مشغول به ساخت و تولید انواع کمپرسورهای اسکرو صنعتی، تجهیزات خط هوای فشرده و ارائه انواع تعمیرات و خدمات پس از فروش برای پاسخگوئی به نیازهای بسیار متنوع بازار کشور می باشد و محور کار و فعالیت خود را بر سه اصل نوآوری، مدیریت کیفیت و مشتری مداری استوار نموده و همواره با توسعه فن آوری های جدید همگام می باشد، تا مزیت رقابتی خود را در بازار حفظ نموده و قدم‌های بزرگتری برای توسعه بردارد.

تاکنون به رغم وجود فراز و نشیب های پیش روی، شرکت فناوران هواسان مبتکر، با فعالیت روز افزون و تلاش در این عرصه توانسته است در این مسیر، ثابت قدم بوده و حرکت پیش رونده و روبه رشدی را داشته باشد.

گروه فنی هواسان مبتکر با بهره گیری از پرسنل مجرب، متخصص و کارآزموده و دانش و تکنولوژی روز به جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده تلاش نموده تا بهترین نوع محصول را از لحاظ کمی و کیفی تحویل مشتری نماید و اعتقاد دارد، این کیفیت محصولات و خدمات است که دوام و بقای شرکت را تضمین می کند. این شرکت مشتری محوری و احترام به مشتری را نه تنها در کلام بلکه در عمل و با سالها انجام خدمات پس از فروش به موقع و به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل، در سطح کشور به اثبات رسانده است.
بطور خلاصه، ما این جبهۀ گسترده از فعالیت ها را مصداقی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره لزوم به ثمر رساندن حماسه اقتصادی، حمایت از کالای ایرانی، و رونق تولید در کل کشور می بینیم و خاضعانه از خدای متعال مسئلت داریم به ما توفیق کامل در انجام به هنگام و با کیفیت آنها را عطا فرماید.

امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان و مدیران سخت کوش و حمایت های مسئولان دلسوز، نقش موثری در اعتلای صنعت کشور عزیزمان و تولید ملی و اشتغال بر عهده گیریم.

و سخن آخر این که نیک ترین پاداش ما هنگامی است که تبسم رضایت را بر سیمای مصرف کنندگان محصولات شرکت هواسان مبتکر به نظاره بنشینیم. هنوز پایان قصه نیست؛ دلخوش به آنیم که شما همراهمان بوده و هستید و به جد تلاش داریم تا این همراهی را با تلاش بیشتر و توسعه محصولاتی با کیفیت برتر پاسخ دهیم.

مدیر عامل هواسان مبتکر

حمید طهماسب پور – مدیر عامل